Fotolajm/ Kujdes çantën Zidane!

Postuar më: 20 March 2017 19:13

Zinedine Zidane është ka pasur një moment të sikletshëm të shtunën në “San Mames” ku skuadra e tij fitoi 2-1 derbin ndaj Athletic Bilbaos.

Fajin e ka një çantë të cilën ai nuk e ka parë dhe është rrëzuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *