Ballina Sport Fotolajm/ Kujdes çantën Zidane!

Fotolajm/ Kujdes çantën Zidane!


Zinedine Zidane është ka pasur një moment të sikletshëm të shtunën në “San Mames” ku skuadra e tij fitoi 2-1 derbin ndaj Athletic Bilbaos.

Fajin e ka një çantë të cilën ai nuk e ka parë dhe është rrëzuar.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here