Ballina Argetim Ç’po ndodh mes çiftit? Sara Hoxha refuzon të martohet me Ledion Liçon

Ç’po ndodh mes çiftit? Sara Hoxha refuzon të martohet me Ledion Liçon


Ditën e sotme të gjitha mediat shkruan se Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të martoheshin këtë verë.  Madje për ta bërë akoma më të besueshme këtë gjë thonin se lajmi është përcjellë nga burime pranë çiftit.

Mirëpo në lidhje me këtë ka reaguar pak orë më pas vetë Sara, e cila ka sqaruar se si qëndron e vërteta.


“Kjo mund të ishte  një foto për diçka tjetër, por është thjesht për të specifikuar që unë nuk do të martohem”.

Përveç kësaj Sara në fund të sqarimit të saj ka ironizuar të gjitha ato burime që paskan dhënë këtë lajm për martesën e tyre./JOQ/SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here