Angelina Jolie nuk vesh reçipeta në takimin me Arkipeshkvin anglez

Postuar më: 18 March 2017 20:46

Angelina Jolie vijon aktivitetin e saj humanitar. Aktorja dhe ambasadorja e UNHCR-së pati një takim me Arkipeshkvin e Kentbërit, Justin Welby të enjten.

Por 41-vjeçarja duket se e ka vënë jo pak në siklet njeriun e fesë, pasi është parqitur në takim me të pa veshur reçipeta duke bërë që të duken thithkat e gjinjve poshtë bluzës.

Janë të shumta komentet, shkruan “Daily Mail” që e kritikojnë aktoren, duke nënvizuar se një paraqitje e tillë është “e sikletshme”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *