Ballina Argetim Aida Yespica eksiton dhe femrat në Majemi me by**t e saj superseksi,...

Aida Yespica eksiton dhe femrat në Majemi me by**t e saj superseksi, u dhuron paparacëve një Strip-show


Aida Yespica, showgirli dhe modelja e famshme venezueljane është duke pushuar në plazhet e Majemit në SHBA.

Paraparacët e kanë kapur ndërsa ajo zhvesh pantallonat e shkurtra me siguri për të hyrë në det.


Por spektakli që Yespica u dhuron teleobjektivëve të paparacëve është vërtetë i pa parë dhe të lë me gojë hapur…

Megjithatë ai ka qenë vetëm një pjesë e show-t, pasi superformat e saj kanë eksituar jo vetëm por edhe femrat që mezi i kanë rezistuar (ose nuk kanë mundur t’i rezistojnë) joshjes së by**ve të Yespica-s.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here