Ballina Argetim Vjen Ashley me forma të plota dhe shprthyese… do t’u eksitojë sonte...

Vjen Ashley me forma të plota dhe shprthyese… do t’u eksitojë sonte me fotot e saj


Ashley Graham rikthehet përsëri. Modelja 28-vjeçare ka pozuar me rroba banje, për revistën “Sports Illustrated”, duke nxjerrë në pah format e mrekullueshme të trupit.

Graham ka realizuar një set me rroba banje, në plazhe të ndryshme dhe ka lënë sërish pa fjalë fansat e saj, duke u shfaqur më seksi se kurrë.


“Ajo është një modele që është e aftë të japë magji çdo herë të vetme ashtu siç është shumë e sigurt dhe e rehatshme me trupin dhe format e saj”,- tha fotografi i saj Yu Tsai.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here