Veliaj uron 9- vjetorin e Pavarësisë së Kosovës: Me dashuri nga Tirana

Postuar më: 17 February 2017 13:19

16807400_10155051615636926_4274208775854587105_n

Edhe kreu i bashkisë së Tiranës, ashtu si të gjithë politikanët e vendit, ka uruar Pavarësinë e Kosovës.

Erion Veliaj ka uruar Pavarësinë e 9 të Kosovës, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook:’ Gëzuar Pavarësinë Kosovë, me dashuri nga Tirana, komenton bashkiaku i kryeqytetit, në një foto ku shfaqen dy fëmijë të përqafuar, me bluza me flamujt e Shqipërisë dhe të Kosovës.

Të shumta gjithashtu kanë qenë komentet nga fansat, për këtë ditë të shënuar, për të gjithë Shqiptarinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *