Ballina Aktualitet Politika Veliaj uron 9- vjetorin e Pavarësisë së Kosovës: Me dashuri nga Tirana

Veliaj uron 9- vjetorin e Pavarësisë së Kosovës: Me dashuri nga Tirana


16807400_10155051615636926_4274208775854587105_n

Edhe kreu i bashkisë së Tiranës, ashtu si të gjithë politikanët e vendit, ka uruar Pavarësinë e Kosovës.


Erion Veliaj ka uruar Pavarësinë e 9 të Kosovës, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook:’ Gëzuar Pavarësinë Kosovë, me dashuri nga Tirana, komenton bashkiaku i kryeqytetit, në një foto ku shfaqen dy fëmijë të përqafuar, me bluza me flamujt e Shqipërisë dhe të Kosovës.

Të shumta gjithashtu kanë qenë komentet nga fansat, për këtë ditë të shënuar, për të gjithë Shqiptarinë.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here