Vajza superseksi e këngëtares shqiptare provokon hapur me superformat e saj…

Postuar më: 16 February 2017 19:02

Eli Fara ndër vite është konsideruar si një ndër femrat më seksi të muzikës shqiptare. Por vajza e këngëtares së njohur të muzikës shqiptarë po shpërthen rrjetin.

Marina Fara ka publikuar foto nga plazhi, ku shfaqet e zhveshur dhe me linja perfekte, një mënyrë që ajo ka zgjedhur për të provokuar fansat.

Nuk dihet nëse ajo është nisur tani me pushime apo këto janë FOTO nga e shkuara, të cilat bukuroshja i ka kthyer në kujtesë. Ajo nuk jep detaje mbi fotot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *