Ballina Argetim Vajza superseksi e këngëtares shqiptare provokon hapur me superformat e saj…

Vajza superseksi e këngëtares shqiptare provokon hapur me superformat e saj…


Eli Fara ndër vite është konsideruar si një ndër femrat më seksi të muzikës shqiptare. Por vajza e këngëtares së njohur të muzikës shqiptarë po shpërthen rrjetin.

Marina Fara ka publikuar foto nga plazhi, ku shfaqet e zhveshur dhe me linja perfekte, një mënyrë që ajo ka zgjedhur për të provokuar fansat.


Nuk dihet nëse ajo është nisur tani me pushime apo këto janë FOTO nga e shkuara, të cilat bukuroshja i ka kthyer në kujtesë. Ajo nuk jep detaje mbi fotot.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here