Ballina Argetim Trondit” vajza e Eli Farës, me këto foto fansat janë çmendur

Trondit” vajza e Eli Farës, me këto foto fansat janë çmendur


Vajza e këngëtares së njohur të muzikës shqiptarë po shpërthen rrjetin.

Ajo është  vajza e Eli Farës. Marina  ka publikuar foto nga plazhi e zhveshur dhe me linja perfekte.  Marina provokon gjithë fansat e saj.

Nuk dihet nëse  ajo është nisur tani me pushime apo këto janë foto  nga e shkuara që bukuroshja i ka kthyer në kujtesë. Ajo nuk jep detaje mbi fotot.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here