Të tejdukshme dhe erotike: Yjet nuk i lënë vend imagjinatës

Postuar më: 16 February 2017 12:12

Tashmë kush zbret në tapetin e kuq dhe del përpara paparacëve, duhet të ekspozojë sa më shumë mish.

Yjet e shoubizit kanë vendosur që të dalin gjithmonë e më të tejdukshme.

Disa prej tyre nuk veshin mbathjet, të tjera nuk mbajnë reccipeta.

Por shumica dërrmuese preferojnë së fundmi veshjet e tejdukshme.

Ndiqni galerinë më sipër.

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *