Ballina Argetim “Rubi” bëhet gjyshe! Ajo është më seksi se kurrë me mbesën në...

“Rubi” bëhet gjyshe! Ajo është më seksi se kurrë me mbesën në krah


Barbara Mori bëhet gjyshe. Aktorja e njohur për bukurinë e saj dhe rolin e Ruby-t në telenovelën aq të ndjekur, dy muaj më parë është bërë me mbesë.

Aktorja uruguajane është vetëm 39 vjeçe, por djali i saj, Sergio Mayer Mori, u kujdes për ta bërë gjyshe, të cilës i kanë vënë emrin Mila. Mila lindi nga marrëdhënia e 18-vjeçarit me një modele 28 vjeçe.


Sergio është djali i Barbaras, nga marrëdhënia e mëparshme me aktorin meksikan Sergio Mayer. Edhe Sergio edhe Barbara tashmë janë të martuar me partnerë të tjerë. Aktorja ka publikuar foto të vogëlushes në rrjetin social, Instagram, ku e mban gjithë dashuri.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here