Ballina Argetim Ronela Hajati dhe të pasmet bombastike… këngëtarja në supoerformë

Ronela Hajati dhe të pasmet bombastike… këngëtarja në supoerformë


Këngëtarja e njohur dhe e talentuar shqiptare, Ronela Hajati, ka vetëm pak ditë që ka hedhur në tregun muzikor kripin e saj më të ri me titull “Mos ik”.

Në këtë klip Ronela duket shumë më ndryshe, por ajo që bie në sy janë format e saj bombastike të trupit të saj.


Këtë mund ta verifikojmë më së mirë edhe nëpërmjet një fotografi të publikuar së fundmi prej saj në profilin personal të në rrjetet sociale. Kjo fotografi është shkëputur pikërisht nga xhirimeve të këtij klipi.

Menjëherë të tërheqin vëmendjen të pasmet e saj bombastike të saj, edhe pse duhet theksuar se ajo e gjitha duke te mrekullueshme.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here