Rama pozon me “militanten” demokrate nga Kosova

Postuar më: 17 February 2017 13:00

majlinda kelmendi dhe edi ramaKryeministri i Shqipërisë Edi Rama ndodhet në Kosovë dhe po merr pjesë në ceremonitë që po zhvillohen me rastin e 9 vjetorit të Pavarsisë së shtetit më të ri shqiptar.

Rama ka takuar sportisten kosovare, fituese të medaljes së artë në Lojrat Olimpike 2016.

Kelmendi, teksa pozon me kryeministrin, ngre lart dy gishtat, shenjë e përdoruar nga Partia Demokrate në Shqipëri.

Ndërsa Rama nuk ka bërë asnjë koment, por e ka cilësuar si foton e ditës në Facebook-un e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *