Ballina Aktualitet Politika Rama pozon me “militanten” demokrate nga Kosova

Rama pozon me “militanten” demokrate nga Kosova


majlinda kelmendi dhe edi ramaKryeministri i Shqipërisë Edi Rama ndodhet në Kosovë dhe po merr pjesë në ceremonitë që po zhvillohen me rastin e 9 vjetorit të Pavarsisë së shtetit më të ri shqiptar.

Rama ka takuar sportisten kosovare, fituese të medaljes së artë në Lojrat Olimpike 2016.


Kelmendi, teksa pozon me kryeministrin, ngre lart dy gishtat, shenjë e përdoruar nga Partia Demokrate në Shqipëri.

Ndërsa Rama nuk ka bërë asnjë koment, por e ka cilësuar si foton e ditës në Facebook-un e tij.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here