Ballina Aktualitet Ngërç Projekti 1 miliard

Projekti 1 miliard


Projekti 1 miliard
SHPËRNDAJE

1 Koment

  1. Eshte shume e habiteshme pse autoritetet kompetente te qeverise se z. rama nuk e nadalojne Gjergj Gjoken dhe grupin kriminal te tije, nji shqiptar katolik i konvertuar ne serb ortodoks qe po shete dhe trafikon femra te varfea shqiptare ne srbi dhe maqedoni… ato femra qe po martohen per serb e maqedonc pase dy dekadash mund ti kthehen shqiperise , kosoves dhe gjithe shqiptareve kudo qe jane ne nji rezik potencial pasi qe shume me e besueshme eshte qe ato femra te varfera dikur shqiptare , te kthehen ne antishqiptare , se sa kunder familjeve te tyre serbe e maqedonase kunder origjines se tyre sllave. Kjo dukuri ka marre permasa shqetesuese kurse shteti shqiptar ka vite qe heshte dhe nuk leviz… a mose valle kjo do te thote se egziston nji marreveshje e fshehte ne mese te shqiperise dhe maqedonise e serbise qe te lihet i lire ky grup kriminal dhe , a do te thote kjo se krimineli shqiptar GJ.Gjoka eshte i mbrojtur nga shteti shqiptar …nese po ateher , edhe mund te shethuret prapavija e ketij grupi dhe lidhjet ideologjike te dikureshme te shtetit shqiptar me sherbimet sekrete serbosllave qe shqiptareve u shkaktusn kaqe vuajtje , paskan marre formen e kerkeses se kohes… nese kjo nuke eshte e vertet ateher ky kriminel dhe rrjeti i tij te burgoset urgjentisht pa paralajmerim..!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here