Pas sherrit me Encën, Noizy del me Ferrari në Tiranë, por shikoni çfarë i ndodh

Postuar më: 15 February 2017 22:46

Noizy me të mirat apo të ligat e tij vazhdon të mbetet një personazh që merr vëmendje.

Pas sherrit të fundit me Encën, ai është parë sot në rrugët e Tiranës me Ferrarin e tij të fundit, “Shakira 488GTB”.

Një grup çunash sapo e kanë parë e kanë sfiduar duke e parakaluar me muzikë në sfond, tym duhani apo diçka tjetër pak rendësi ka.

Djemtë e parakalojnë dhe e shikojnë nga pasqyra, mesa duket këngëtari ka mësuar nga problemet e fundit me policinë, ka respektuar shpejtësinë në rrugët e kryeqytetit dhe nuk u ka kushtuar vëmendje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *