Pas Noizyt, djemtë e ‘OTR’ tallin Encën. Ja çfarë i shkruajnë…

Postuar më: 14 February 2017 21:59

auto_Enca_dhe_Noizy_Varrosi_OTR22221487105335Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë apo një lojë që ata të dy po bëjnë. Prishja e marrëdhënies mes Noizyt dhe Encës vazhdon të jetë në qendër të lajmeve rozë dhe pjesë e kësaj janë bërë edhe djemtë e grupit ‘OTR’.

Kështu, njëri prej tyre, Don Vidi ka postuar një foto me Noizyn, ku shkroi me ironi: “Self made”, atë që Enca ka shprehur zakonisht për veten.

Menjëherë ka ardhur edhe reagimi i këngëtares “Yeesss lal” dhe komenti pauses i tij sërish ironik: “Ehaaa Enca”. Por pse e fshiu më pas foton Don Vidi? Ndoshta u pendua?/intv.al/

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *