Ballina Argetim Modele dhe gjahtare seksi, 26-vjeçarja çmend fansat në rrjet

Modele dhe gjahtare seksi, 26-vjeçarja çmend fansat në rrjet


Fansat e 26-vjeçares Kristen Ottea janë ndarë në dy fraksione nga ata që e mbështesin veprimet e saj ndërsa nuk është duke pozuar me bikini dhe nga ata që pavarësisht se e pëlqejnë e kritikojnë për hobin e saj, gjuetinë dhe balsamimin e kafshëve.

Shumicës së modeleve, që nuk janë shumë të famshme, herë pas here u nevojitet ndonjë punë e përkohshme, por Kristen punon bashkë me të atin në biznesin e balsamimit të kafshëve.


Ajo mban aktiv profilin e saj në Instagram me mbi 10,000 fansa duke postuar sa foto provokuese, ndërsa shfaqet me bikini, aq edhe të frikshme kur pozon me armë dhe pranë ndonjë kafshe të vrarë./TCh/SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here