Këngëtarja shqiptare superseksi zbulon se në cili plazh ekzotik po kalon pushimet

Postuar më: 16 February 2017 22:36

Këngëtarja Zaimina Vasjari, po pushon në Maldive dhe nga atje ajo ka publikuar disa foto provokuese. Vasjari ka vendosur të ikë nga të ftohtit dhe të zhvishet me rroba banjo sa më provokuese.

Thuhet se këngëtarja po kalon pushimet këto ditë bashkë me të dashurin e saj të ri, që nuk dihet akoma se kush është.

Imazhet e publikuara nga ajo u komentuan shumë nga fansat e këngëtares.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *