Ballina Argetim Ja si i ka ngritur Kim Kardashian temperaturat në New York

Ja si i ka ngritur Kim Kardashian temperaturat në New York


Shfaqja e Kim Kardashian, në ditën e Shën Valentinit, nuk mund të kalonte pa u vënë re.

Sex-Simboli u fotografua duke shëtitur rrugëve të New York-ut, të martën pasdite, nën shoqërinë e mikut të saj Simon Huck dhe një roje personal, pak para se të takohej me të dashurin e saj Kanye West.


Ajo që tërhoqi më shumë vëmendje të modelja me forma perfekte ishte veshja e saj.

Kim u shfaq e veshur me një fustan “blazzer”, i cili e lejonte të nxirrte në pah edhe këmbët e saj të tonifikuara, ndërkohë që mbante veshur një palë çizme të bardha.

Por Kim nuk u mjaftua me kaq, pasi ajo tërhoqi sërish vëmendjen e publikut dhe fotografëve edhe kur u shfaq duke takuar të dashurin e saj.

Këtë herë ajo ishte e veshur krejtësisht ndryshe nga hera e parë dhe qëndronte mbi taka 10 cm të larta, duke rrezikuar edhe të rrëzohej, por për fatin e saj të mirë, shoqëruesi i saj ishte shumë pranë.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here