Edhe Paris Hilton del pa mbathje: Ja yjet që kanë ‘dalë komando’

Postuar më: 17 February 2017 23:00

Paris Hilton rikthehet dhe tërheq vëmendjen e mediave rozë.

Ajo ishte e pranishme në Javën e Modës në Nju Jork.

Megjithatë paparacët e kishin mendjen tek fustani i saj.

Hilton nuk mbante mbathje, siç është bërë tashmë modë.

Ndiqni më sipër një galeri të yjeve që kanë dalë pa mbathje.

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *