Chloe Mafia nuk i lë vend imagjinatës: Ja fotot e saj më të çmendura

Postuar më: 16 February 2017 12:25

Chloe Mafia i befasoi sërish paparacët, pasi nuk i la shumë vend imagjinatës.

Modelja e Playboy-t kishte dalë me të dashurin Ashley, kur ekspozoi mbathjet.

Kjo nuk është hera e parë kur ajo ekspozon më shumë se ç’duhet.

Ky stil jetese e ka bërë të famshme dhe të pasur.

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *