Ballina Argetim Ai momenti kur shoqet e ngushta i hapin këmbët…

Ai momenti kur shoqet e ngushta i hapin këmbët…


Këngëtaret e njohura Fibi dhe Eva Ndoja ka pak kohë që kanë lançuar projektin më të ri të cilin e kanë titulluar “Paris London”. Që të dyja këngëtaret janë shoqe të pandara pasi që në rrjetet sociale publikojë fotografi të ndryshme.

Në shumë fotografi të publikuara ato shihen tejet seksi mirëpo nuk e lën anash as ekspozimi e linjave trupore.


Dy këngëtaret shqiptare, kënaqen me ‘lejla’, ia tregojnë ‘zogun’ njëra tjetrës! Shikoni foto ku dy shoqet janë me këmbë hapur.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here