Ballina Argetim Video/ Shokohen dasmorët., dhëndëri i fut kokën nuses mes këmbëve

Video/ Shokohen dasmorët., dhëndëri i fut kokën nuses mes këmbëve


Në dasmë jemi mësuar që nusja dhe dhëndëri përgjithësisht mësojnë ndonjë kërcim apo bëjnë diçka të veçantë për të habitur e njëkohësisht për të surprizuar dasmorët, duke i argëtuar në një farë mënyre, por këtë herë gjërat janë disi ndryshe.

Burri që shikoni në videon e mëposhtme i ka lënë pa fjalë të gjithë duke habitur edhe vetë nusen. Ai e ka ulur atë në një karrige dhe më pas ka nisur ta zhveshë. I ka hequr një pjesë të fustanit, pastaj getën me gojë dhe në vijim ka bërë disa lëvizje erotike.


Ju ftojmë të shikoni videon e mëposhtme për të zbuluar më shumë nga çmenduria e këtij burri.


15952818_237711493307314_8795587315578699776_n by revistaimeSHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here