Ballina Argetim Shijoni bukuritë e natyrës … shoqëruar me nudo

Shijoni bukuritë e natyrës … shoqëruar me nudo


Nëse doni të shijoni bukuritë e natyrës, por në një sfond pak më ndryshe, atëherë duhet të ndiqni në Instagram një modele të veçantë.

Ajo quhet Magdalena Wosinska dhe ka mijëra ndjekës.


Me origjinë nga Polonia, ajo tani jeton në Los Angeles.

Ajo thotë se i shijon të zhvishet në natyrë.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here