Ballina Aktualitet Qëllohet me shpatë në kokë bosi i jahteve, agresori ia hedh me...

Qëllohet me shpatë në kokë bosi i jahteve, agresori ia hedh me pak


KUJDES PAMJE TË RËNDA

Bosi i një kompanie jahtesh, Timothy Claus, është sulmuar nga një person në Tajlandë. Sipas mediave britanike, 32 vjeçari ka marrë plagë të shumta në kokë, këmbë dhe bark.


Claus ka përjetuar momentin më të tmerrshëm të jetës, nga punonjësi i tij Chaiyarat Imkong i njohur me miqtë e tij si Sam.

32-vjeçari ishte në kërkim të një stafi të ri marangozësh dhe ka marrë Imkong si punonjës të ri, por gjatë momentit që ai ka qenë duke parë disa punime është sulmuar me një shpatë ushtarake kineze nga ai.

Chaiyarat është dënuar me vetëm 7 muaj për këtë sulm të tmerrshëm dhe tani është i lirë.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here