Ballina Argetim Pas vdekjes së Ergit, motra e tij, Barbana shfaqet për herë të...

Pas vdekjes së Ergit, motra e tij, Barbana shfaqet për herë të parë në publik


Pas vdekjes së vëllait të saj, këngëtarit Ergi Dini në një aksident këngëtarja Barbana Dini nuk ishte shfaqur më në publik.

Por ka qenë mikja dhe kolegia Anjeza Branka. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqen së bashku shkruan Express.


Në këto ditë të vështira miqtë e afërt janë duke i qëndruar pranë familjes Dini, pas ndarjes nga jeta të Ergit.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here