Olta Gixhari “tmerron” fansat e saj me këto foto. Shkoni sa ndryshe duket

Postuar më: 11 January 2017 17:57

Ajo është një bukuroshe nga Durrësi, ose të paktën kështu jemi mësuar ta shikojmë në televizion, por këtë herë Olta Gixhari i ka befasuar disi fansat e saj.

Bukuroshja është shfaqur pranë me Ermal Mamaqin në një foto të dy bashkë, e palyer, me një fytyrë të qelqtë, pa pikën e grimit dhe mund të themi se është afër një pamjeje normale dhe aspak të ekzagjeruar.

Megjithatë, vajza duket që nuk ka fare komplekse, e sigurt në vetvete dhe bukurinë që ka, e ka postuar foton në rrjetet sociale. Padyshim që ngelet e bukur, edhe pse disi e zbehtë në fytyrë.

1 koment për këtë artikull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *