Ballina Argetim Olta Gixhari “tmerron” fansat e saj me këto foto. Shkoni sa ndryshe...

Olta Gixhari “tmerron” fansat e saj me këto foto. Shkoni sa ndryshe duket


Ajo është një bukuroshe nga Durrësi, ose të paktën kështu jemi mësuar ta shikojmë në televizion, por këtë herë Olta Gixhari i ka befasuar disi fansat e saj.

Bukuroshja është shfaqur pranë me Ermal Mamaqin në një foto të dy bashkë, e palyer, me një fytyrë të qelqtë, pa pikën e grimit dhe mund të themi se është afër një pamjeje normale dhe aspak të ekzagjeruar.


Megjithatë, vajza duket që nuk ka fare komplekse, e sigurt në vetvete dhe bukurinë që ka, e ka postuar foton në rrjetet sociale. Padyshim që ngelet e bukur, edhe pse disi e zbehtë në fytyrë.SHPËRNDAJE

1 Koment

  1. Nje burre kur e pa gruan te palyer, kerkoi divorcin. E njeta gje do ndodhte dhe me zonjushen, e palyer, te tmerron nga shumtia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here