Keni ftohtë? Bianca Gascoigne rrit temperaturat me këto foto

Postuar më: 11 January 2017 18:14

Ajo ka humbur shumë peshë për gjashtë javë, për t’u dukur sa më mirë në “Celebrity Big Brother”. Dhe, Bianca Gascoigne i ka treguar rezultatet e regjimit të saj të ushtrimeve, teksa ka pozuar me veshje të brendshme seksi.

Bukuroshja 30-vjeçare angeleze ka realizuar një set të ri fotografik, duke zbuluar trupin e saj të mrekullueshëm. E teksa moti është i keq, e koha tepër e ftohtë me temperatura ekstreme ne minus,  po ju sjellim fotot e kësaj bukuroshe për të “ngritur” pak temperaturat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *