Ballina Argetim Keni ftohtë? Bianca Gascoigne rrit temperaturat me këto foto

Keni ftohtë? Bianca Gascoigne rrit temperaturat me këto foto


Ajo ka humbur shumë peshë për gjashtë javë, për t’u dukur sa më mirë në “Celebrity Big Brother”. Dhe, Bianca Gascoigne i ka treguar rezultatet e regjimit të saj të ushtrimeve, teksa ka pozuar me veshje të brendshme seksi.

Bukuroshja 30-vjeçare angeleze ka realizuar një set të ri fotografik, duke zbuluar trupin e saj të mrekullueshëm. E teksa moti është i keq, e koha tepër e ftohtë me temperatura ekstreme ne minus,  po ju sjellim fotot e kësaj bukuroshe për të “ngritur” pak temperaturat.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here