Ja ku vijnë femrat me të pasmet më seksi në shoubiz (mes tyre edhe dy shqiptare)

Postuar më: 11 January 2017 13:00

Ajo ka 5.2 milionë ndjekës në IG dhe kuptohet lehtë pse.

Modelja JoJo Babie është kaq seksi.

Ajo ka treguar format e saj në disa foto të nxehta.

Ndërkohë, në fotogalerinë e Daily Star gjeni femrat me të pasmët më seksi në industrinë e shoubizit.

Mes tyre edhe shqiptaret Rita Ora dhe Bebe Rexha.

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *