Irina Shayk shtatzënë, nuk mund të fshehë më barkun e rrumbullakosur

Postuar më: 10 January 2017 19:10

Supermodelja me famë botërore Irina Shayk është në pritje të fëmijës së saj të parë. Irina nuk e ka konfirmuar ende lajmin për publikun, por fotot e bëra së fundmi ‘’konfirmojnë’’ shtatzëninë e Irinës.

Ajo është spikatur nga paparacët në rrugë teksa ishte e veshur me një xhup, ku kishte vënë dhe kapuçin për të mos u njohur.

Por modelja dukej me barkun e rrumbullakosur çfarë konfirmon pritjen e një fëmije.

Ajo është është fejuar me aktorin Bradley Cooper pasi është fotografuar me një unazë diamanti në gishin e saj javën e kaluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *