Ballina Argetim Irina Shayk shtatzënë, nuk mund të fshehë më barkun e rrumbullakosur

Irina Shayk shtatzënë, nuk mund të fshehë më barkun e rrumbullakosur


Supermodelja me famë botërore Irina Shayk është në pritje të fëmijës së saj të parë. Irina nuk e ka konfirmuar ende lajmin për publikun, por fotot e bëra së fundmi ‘’konfirmojnë’’ shtatzëninë e Irinës.

Ajo është spikatur nga paparacët në rrugë teksa ishte e veshur me një xhup, ku kishte vënë dhe kapuçin për të mos u njohur.


Por modelja dukej me barkun e rrumbullakosur çfarë konfirmon pritjen e një fëmije.

Ajo është është fejuar me aktorin Bradley Cooper pasi është fotografuar me një unazë diamanti në gishin e saj javën e kaluar.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here