Harrojeni Irina Shayk, kjo është rusja më seksi e planetit

Postuar më: 11 January 2017 18:18

Nëse deri më sot keni menduar se është Irina Shayk rusja më e bukur e planetit, e keni totalisht gabim. Pasi të shihni fotot e kësaj modeleje atëherë do të ndryshoni menjëherë mendje.

34-vjeçarja Vera Brezhneva, është cilësuar si femra më e bukur e planetit sipas revistës ruse ‘Maxim’, duke lënë pas emra të njohur të modës si Anastasia Kvitko dhe modele te tjera te njohura si Irina Shayk…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *