Ballina Argetim Harrojeni Irina Shayk, kjo është rusja më seksi e planetit

Harrojeni Irina Shayk, kjo është rusja më seksi e planetit


Nëse deri më sot keni menduar se është Irina Shayk rusja më e bukur e planetit, e keni totalisht gabim. Pasi të shihni fotot e kësaj modeleje atëherë do të ndryshoni menjëherë mendje.

34-vjeçarja Vera Brezhneva, është cilësuar si femra më e bukur e planetit sipas revistës ruse ‘Maxim’, duke lënë pas emra të njohur të modës si Anastasia Kvitko dhe modele te tjera te njohura si Irina Shayk…
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here