Ballina Argetim Burri nxjerr organin gjenital në urgjencën e QSUT-së, askush nuk i thotë...

Burri nxjerr organin gjenital në urgjencën e QSUT-së, askush nuk i thotë gjë


Një skandal ka ndodhur ditën e sotme në urgjencën e QSUT-së në Tiranë. Një qytetar nga Tirana i cili kishte shoqëruar babain e tij në urgjencë vuri re me neveri se në korridorin e këtij reparti shëtiste si pa të keq një person me pantallona të ulura dhe me organin gjenital sheshit.

Habia qëndronte në faktin se asnjë nga stafi i spitalit apo punonjësit e sigurisë nuk kishin marrë asnjë masë. Ndoshta kjo ka lidhje me shëndetësinë falas?/JOQ/
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here