Blendi Fevziu ‘sfidon’ shtetin… ja ku ka shkuar pa leje

Postuar më: 08 January 2017 14:31

Prej ditësh, Saimir Tahiri, Erion Veliaj, Ilir Beqja dhe vetë kryeministri Edi Rama japin porosi deri dhe në urdhëra që njerëzit të mos dalim nga shtepitë, për shkak të motit të keq.

Por gazetari i “Opinion” nuk ka marrë parasysh këto këshilla në formë urdhri, duke udhëtuar drejt malit të Dajtit, i cili është i mbuluar me dëborë.

Karakteri rebel dhe i pavarur nga shteti i gazetarit Blendi Fevziu duket edhe në këtë aventure drejt Dajtit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *