Ballina Aktualitet Kronika Tiranë, flakët shkrumbojnë një magazinë në ‘Kombinat’

Tiranë, flakët shkrumbojnë një magazinë në ‘Kombinat’


15683118-230610770698100-165341848-n_1482502755-7078725Një zjarr ka rënë në një magazinë të vjetër me kartona në zonën e Kombinatit në kryeqytet. Mësohet se magazina ndodhet në zonën e njohur si “Rruga e Qelqit”.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur tre ekipe zjarrfikëse, të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve. Flakët janë vënë në kontroll dhe mësohet se nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here