Ballina Argetim Ky është një tjetër përbindësh metalik rus

Ky është një tjetër përbindësh metalik rus


Ka përfunduar me sukses ai që mund të quhet si “përbindëshi rus i luftës”.

Një inxhinier rus ka arritur të ndërtojë një “akrep përbindësh”, i cili është i aftë të luftojë kundër çdo lloj makine luftarake në botë.


Për të përfunduar këtë makineri u deshën 5 vjet punë dhe është 8.5 metra e gjatë.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here