Moti i keq, vonesa në 13 fluturime nga Rinasi

Postuar më: 08 November 2016 19:02

rinasi-655x356_1478624490-9075812Kushtet e këqija atmosferike kanë krijuar vonesa edhe në fluturimet ajrore nga Rinasi.

Me nga 1 orë e 30 minuta janë vonuar fluturimet nga Rinasi drejt Bergamos, Pizës, Peruxhias, Frankfurtit, Torinos, Milanos, dhe 5 orë Rinas-Bolonjë.

Në total bëhet fjalë për 13 fluturime të vonuara. Udhëtarët mbërritën me vonesë në Rinas për shkak të bllokimit të autostradës Tiranë-Durrës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *