Ballina Aktualitet Kronika Moti i keq, vonesa në 13 fluturime nga Rinasi

Moti i keq, vonesa në 13 fluturime nga Rinasi


rinasi-655x356_1478624490-9075812Kushtet e këqija atmosferike kanë krijuar vonesa edhe në fluturimet ajrore nga Rinasi.

Me nga 1 orë e 30 minuta janë vonuar fluturimet nga Rinasi drejt Bergamos, Pizës, Peruxhias, Frankfurtit, Torinos, Milanos, dhe 5 orë Rinas-Bolonjë.


Në total bëhet fjalë për 13 fluturime të vonuara. Udhëtarët mbërritën me vonesë në Rinas për shkak të bllokimit të autostradës Tiranë-Durrës.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here