Ballina Aktualitet Kronika Video/ Tiranë, digjen magazinat e Misto Mames, rrezikohet pika e karburantit

Video/ Tiranë, digjen magazinat e Misto Mames, rrezikohet pika e karburantit


Capture
Një zjarr i përmasave mjaft të mëdha ka rënë në këto momente në Tiranë, pranë magazinave te Misto Mame.
Nuk dihet ende se cili ka qenë shkaku i zjarrit apo nëse ka të dëmtuar në njerëz, por sipas dëshmitarëve zjarri ishte mjaft i madh dhe shtëllunga e tymit mjaft e konsiderueshme.

Situata bëhet e rrezikshme pasi sipas dëshmitarëve aty afër ndodhet edhe një karburant.
/JOQ/
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here