Ballina Argetim Video/ E pabesueshme! Kjo vajzë 4 vjeçe flet 7 gjuhë të ndryshme

Video/ E pabesueshme! Kjo vajzë 4 vjeçe flet 7 gjuhë të ndryshme


Capture
Edhe pse është 4 vjeçe, Bella flet 7 gjuhë të ndryshme. E pranishme në një emission në Australi, vogëlushja ka lënë me gojë të hapur të pranishmit pasi ka folur 7 gjuhë të ndryshme.

Ajo flet anglisht, frengjisht, spanishit, gjermanisht, rusisht, gjuhën kizene dhe atë arabe.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here