Ballina Sport Foto/ Sportistja shqiptare tregon linjat e saj seksi në plazh

Foto/ Sportistja shqiptare tregon linjat e saj seksi në plazh


Një super fizik, e tonifikuar dhe me muskuj: është kjo pamja që të dhuron sportistja Dorina Mema.

Duhet pranuar se pamje të tilla nuk të ndodh përditë t’i hasësh, ndaj pushuesit që e kanë parë sportisten live janë me fat.


Mema është nëna e një vajze adoleshente, por sport ii ka bërë kaq mirë sportistes, saqë edhe 20-vjeçaret me siguri e kanë zili.

Dorina mban titull botëror dhe vendin e parë në “Wabba 2015”. Vërtet një shembull për t’u marrë nga çdo vajzë shqiptare që kërkon të ketë linja perfekte.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here