Ballina Argetim Fotogaleri: Leo DiCaprio mbledh femrat më seksi në jaht

Fotogaleri: Leo DiCaprio mbledh femrat më seksi në jaht


Disa nga yjet e modës dhe aktrimit u mblodhën në jahtin e aktorit Leo DiCaprio në Saint Tropez të Francës.

Doutzen Kroes, Lily Donaldson, Mariah Carey, Naomi Campbell, etj, ishin të pranishme në një mbrëmje bamirësie, që mblodhi mbi 59 milionë dollarë për 112 projekte në mbarë botën.
SHPËRNDAJE

1 Koment

  1. dhe interesantja eshte, thone “gojet e Liga”,
    se pothuaj te gjitha kto top modele ,kan pasur te njejtin qejf ,
    qe pasi ja kishin lubrifikuar Leos maskulitetin e tij delikat ,
    me lengun e gojes se tyre ,
    t’ja fuste krimbin e tij ambicioze nga pas !

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here