Ballina Argetim Shpenzon 20 mijë dollarë që të duket seksi: Ju si e vlerësoni?

Shpenzon 20 mijë dollarë që të duket seksi: Ju si e vlerësoni?


Një nënë e dy vajzave thotë se ka shpenzuar 20 mijë dollarë me operacione plastike, që të ngjajë me personazhet vizatimorë seksi si ‘Lepurushja Xhesika’.

Laura Boateb, 28 vjeç, thotë se ka krijuar varësi ndaj operacioneve plastike gjatë tre viteve.


Paratë e shpenzuara ia kishte lënë trashëgim mamaja.

“Humbja e nënës më ndryshoi plotësisht. Më bëri të kuptoj se çfarë më bën të lumtur. Dhe kjo janë operacionet plastike”.

“Pas tyre, tashmë ndjehem femër sërish”.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here