Arian Çanit i ikën edhe “Sofia” e re, ja përse…

Postuar më: 04 June 2016 16:04

Andonia-Sofia-e-Zone-e-LIreFillimisht iku Romina dhe tanimë edhe “Sofia” e re ka marrë të njëjtin vendim. Modelja Andonia Dobi ka vendosur të largohet nga Shqipëria!

Revista “Who” ka bërë publike ditën e sotme arsyen se, përse nuk do jetë e pranishme në vendin tonë muajt pasardhës.

“Këtë verë do të jem jashtë Shqipërie, pasi më ka bërë ofertë pune një agjenci mode në Milano. Për momentin mendoj të zhvendosem atje për sezonin e verës, më vonë nuk i dihet”,- ka thënë Sofia.

Bukuroshja 19-vjeçare u bë pjesë e stafit të “Zonë e Lirë” në prill të këtij viti, pas largimit shumë të përfolur të Romina Alkut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *